Bienální konference - sekce pro učitele základních a středních škol 1.12.2018 v Praze

Vážené paní učitelky a páni učitelé,

Česká společnost ekonomická (ČSE) na své 10. bienální konferenci konané v sobotu 1. prosince 2018 na Vysoké škole ekonomické v Praze opět pořádá speciální sekci pro učitele základních a středních škol.

Hlavní příspěvek „Statistika není nuda: jak se vyznat v cenných údajích?" přednese Jakub Fischer,  děkan Fakulty informatiky a statistiky VŠE. Představí klíčové statistické ukazatele zachycující vývoj ekonomiky, poodhalí zajímavosti v jejich konstrukci, vysvětlí formou názorných grafů současný vývoj české ekonomiky a upozorní na některá rizika ekonomického vývoje v ČR v blízké budoucnosti.

Diskuze v sekci se zúčastní i další členové ČSE. Registrovaní účastníci se mohou zúčastnit přednášek i v dalších tematických sekcích konference i doprovodných akcí. Sekce pro učitele se na minulých konferencích ČSE vždy setkává s velkým zájmem z řad učitelů.

Pro učitele základních a středních škol je účast bezplatná při registraci do 16. listopadu 2018. Při registraci po 16. listopadu 2018 bude vyžadováno zaplacení účastnického poplatku ve výši 100 Kč na místě. Z kapacitních důvodů nelze předem neregistrovaným učitelům zaručit možnost registrace až na místě.

Registraci prosím proveďte zasláním vyplněné přihlášky (v příloze) e-mailem na adresu conference@cse.cz. Do předmětu uveďte "Registrace do učitelské sekce". Ověřte si prosím, že Vaše registrace bude potvrzena odpovědí na Váš e-mail.

Konference bude probíhat od 9 do cca 17 hodin s tím, že sekce pro učitele je plánována na odpoledne od 15. hodiny.

Podrobný program konference bude zveřejněn na www.cse.cz. Informace o předchozí bienální konferenci ČSE včetně programu lze nalézt na webových stránkách.

Konference se bude konat s podporou Vysoké školy ekonomické, České národní banky a Rady vědeckých společností Akademie věd ČR.

 

docPřihláška - 146kB, 18.9.2018 08:50:34